Zobacz wszystkie aktualności
Urzędy skarbowe zachęcają do rozliczenia się z fiskusem on line.

Naczelnik Urzędu Skarbowego Poznań -Jeżyce, biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę, uprzejmie prosi o zamieszczenie na stronie internetowej organizacji pożytku publicznego informacji, iż Urząd Skarbowy Poznań-Jeżyce w ramach akcji „Szybki PIT” zachęca do składania zeznań podatkowych za 2013 r. przez Internet.

Pies przewodnik, czyli Rodzinna Niedziela z Fundacją Labrador w Concordia Design.

23 lutego zapraszamy dzieci z rodzicami na kreatywne zajęcia do Concordia Design. Gośćmi specjalnymi będą psy labradory przygotowywane do roli przewodników, a dzieci będą miały okazję poznać i przekonać się jak ważną rolę odgrywają w życiu codziennym. To spotkanie edukacyjne połączone jest z warsztatami kreatywnymi dla całej rodziny.

Spotkanie świąteczne

13 grudnia 2013 odbyło się świąteczne spotkanie przyjaciół, wolontariuszy oraz osób niewidomych posiadających psy przewodniki z Fundacji.

SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA