Wkrótce rozpoczniemy sprzedaż kalendarza-cegiełki na 2018 rok!

Kolejne pięć edycji za nami i oto po raz piętnasty trafi do Państwa rąk kalendarz - cegiełka „Labrador retriever” w całości poświęcony psom tej rasy. Jego wydawcą jest poznańska Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik, której celem statutowym jest szkolenie i nieodpłatne przekazywanie osobom niewidomym psów przewodników.

W ramach projektu realizowanego od stycznia 2016 roku 4 psy przewodniki już od 7 miesięcy pomagają aktywnym niewidomym w bezpiecznym i samodzielnym poruszaniu się.

3..., 2..., 1... Twój PIT nasz KRS.

Przekaż 1% podatku, dzięki Tobie będzie nas więcej. W tym roku możecie wykorzystać do tego celu nowy program, który szybko i łatwo pomoże Wam wypełnić PIT online, a nasz KRS będzie wpisany automatycznie.