Aktualności

Zakup łącznie 3 szczeniąt spośród jednej z następujących ras: labrador retriever, lub golden retriever, lub flat coated retriever, lub inna rasa z grupy retrieverów lub owczarek niemiecki, które będą szkolone przez Fundację w kierunku umiejętności psa przewodnika osób niewidomych

Kolejny raz PFRON podpisał z naszą Fundacją umowę na realizacje zadania polegającego na pomocy finansowej w utrzymaniu pracującego psa przewodnika osoby niewidomej.

Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik (Fundacja Labrador Pies Przewodnik), jako partner projektu pt.: „Budowa kompleksowego systemu szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników oraz zasad jego finansowania”, nr projektu POWR.04.01.00-00-APS1/18, współfinansowanego ze środków europejskich w ramach PO WER Działanie 4.1, zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi instruktora szkolącego psy y przewodniki.

Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies  zatrudni  na umowę zlecenia w wymiarze 60 godzin miesięcznie osobę na stanowisko KOORDYNATOR  WOLONTARIATU w projekcie  „Budowa kompleksowego systemu szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników oraz zasad jego finansowania”, współfinansowanego ze środków europejskich w ramach PO WER Działanie 4.1.