6 labradorów pomaga już nowym opiekunom!

2018-03-31

6 labradorów pomaga już nowym opiekunom!

Po ukończonym szkoleniu 6 naszych labradorek rozjechało się po Polsce aby pomagać swoim nowym opiekunom.

Dwie suczki rozpoczęły nowe życie w Krakowie - Dafne pracuje z Bartkiem Dziurzyńskim, Granda pomaga bezpiecznie dotrzeć do pracy Annie Wróblewskiej.

Beza zamieszkała w Bełchatowie z opiekunem Mateuszem Pawłowskim, a Melba przeprowadziła się do Chorzowa, gdzie uczy się i mieszka Dominik Dusza. Grafi można spotkać z Piotrem Malickim w warszawskim metrze gdy jadą do pracy, natomiast Lili przemierza ulice Grudziądza z Marcinem Łydzińskim.

Naszym klientom życzymy sukcesów w pracy z psem. Psy zostały wyszkolone dzięki środkom otrzymanym z PFRON w ramach projektu "Labrador dla niewidomego 2016-2018"