Współpraca z  Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – utrzymanie psa przewodnika 2017-2019

2018-10-08

W maju 2018 Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik podpisała kolejną umowę z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Wielkopolski w Poznaniu na realizację programu pod nazwą „ Labrador dla Niewidomego – utrzymanie psa przewodnika 2017-2019”.

Dzięki środkom finansowym przekazanym przez PFRON w okresie od marca 2018 do marca 2019 roku 24 osoby niewidome, które korzystają z wyszkolonych przez naszą Fundację psów przewodników otrzymają pomoc finansową w utrzymaniu psów w postaci dobrej jakości karma dla psów pracujących oraz opieki weterynaryjnej dla swoich czworonożnych przyjaciół, którzy służą im na co dzień nieocenioną pomocą.

Klienci bardzo doceniają pomoc PFRON i liczą, że w kolejnych latach pomoc im świadczona zostanie utrzymana.