2022-12-03
Kalendarze - cegiełki na 2023 rok już w sprzedaży!
Kalendarze - cegiełki na 2023 rok już w sprzedaży!
Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu sprzedaży kalendarzy cegiełek na 2023 rok.
2022-11-06
Partnerstwo z CK Zamek
Partnerstwo z CK Zamek
W wrześniu rozpoczęliśmy współpracę z CK Zamek jako partner w projekcie „Kino Otwarte"
2022-11-02
Współpraca z Lidl  nabiera rozpędu!
Dzięki wsparciu Lidl trenujemy dwa psy przewodniki dla osób niewidomych i niedowidzących.
2022-10-31
II miejsce w konkursie dla Fundacji Labrador
II miejsce w konkursie dla Fundacji Labrador
Zajęliśmy 2 miejsce w III edycji konkursu organizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na najlepiej zarządzaną organizację pozarządową w Wielkopolsce.
2022-10-17
Absolutorium Psów Przewodników w Fundacji Labrador [Film]
15 października obchodziliśmy Światowy Dzień Białej Laski. Z tej okazji prezentujemy Wam reportaż z Absolutorium Psów Przewodników w Fundacji Labrador.
2022-09-26
Pies Asystujący w komunikacji miejskiej - współpraca z MPK Poznań
Pies Asystujący w komunikacji miejskiej - współpraca z MPK Poznań
Nie tylko szkolenia psów asystujących są naszym celem - równie ważna jest edukacja społeczeństwa.
2022-07-22
Dobro Wraca
Szkolenie i bezpłatne przekazywanie psów asystujących nie byłoby możliwe bez pomocy jaką otrzymujemy od Darczyńców.
2022-07-20
II etap konkursu
2022-07-18
Zapytanie ofertowe nr 7/FLab/2022
Fundacja Labrador Pies Przewodnik zaprasza do składania ofert na świadczenie usług : - hotelarskich - nocleg wraz ze śniadaniem, - cateringowych w terminie i w ilości zgodnej ze szczegółowym przedmiotem zamówienia, w Poznaniu lub w miejscowościach graniczących z Poznaniem, w odległości do 15 km od centrum miasta.
2022-06-21
Informacja o wyniku postępowania nr 6/FLab/2022
Postępowanie rozstrzygnięte.
2022-06-17
Przekazaliśmy 3 psy przewodniki
Ćwiczą nie od dziś, ale dopiero dzisiaj stały się prawdziwymi psami przewodnikami! Oggie, Megi i Rossa trafiły do swoich docelowych opiekunów, czyli osób z niepełnosprawnością wzroku, którym będą pomagać w codziennym funkcjonowaniu.
2022-06-10
Zapytanie ofertowe nr 6/FLab/2022
Fundacja Labrador Pies Przewodnik zaprasza do składania ofert na zakup akcesoriów dla psów kamizelek chłodzących, ręczników chłodzących, butów trekkingowych, bidonów oraz misek silikonowych.

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy

Na twój adres e-mail został wyłany link potwierdzający dołączenie do naszego newslettera.

Nie otrzymałeś maila? Kliknij, aby wysłać ponownie.