8 luty 2013 organizujemy Koncert charytatywny

2013-01-17

Fundacja Labrador Pies Przewodnik, organizacja pożytku publicznego, obchodzi w tym roku 10 lecie. Z tej okazji organizujemy już II Koncert charytatywny. Koncert odbędzie się o godz 20,00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP , Przybyszewskiego 37 w Poznaniu . Tak jak w roku ubiegłym wystąpi Zespół Audiofeels. W programie aukcja charytatywna. Bilety w cenie 35zł mozna nabyć w siedzibie Fundacji, w CIMie oraz przez internet na stronie www.bilety24.pl. Naszymi sponsorami są: VMR (New Media Agency), Expansja Advertising, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Patronat medialny zapewniają: WTK, epoznan, Głos Wlkp i Radio Merkury.

Serdecznie zapraszamy!