Głos Wielkopolski - 12 maja 2003

2003-05-12

ZWIERZĘTA / Jest szczeniak
Poszukiwana rodzina Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador-Pies Przewodnik z siedzibą w Poznaniu istnieje od lutego 2003 roku. Jej celem jest rehabilitacja dzięki wyszkolonym przez Fundację i przekazywanym nieodpłatnie tym osobom psów przewodników. Pies przewodnik zanim jednak trafi do osoby niewidomej, musi przejść długie szkolenie. Młode psy do około 18 miesiąca życia przebywają w rodzinach wolontariuszy. Obecnie poszukiwana jest rodzina, która przez półtora roku zajęłaby się czarną suczką. Więcej informacji można uzyskać pod adresem mailowym: d.grzybkowska@labrador.pl lub pod numerem telefonu 0502-565-399.

mary