Instruktorzy Fundacji odwiedzili Królewską Szkołę Psów Przewodników (KGNF) w Amstelveen

2014-05-05

W dniach 06-13.04.2014 instruktorzy Fundacji odwiedzili Królewską Szkołę Psów Przewodników (KGNF) w Amstelveen. Dzięki zaproszeniu jakie otrzymaliśmy od Keesa Tinga, mieliśmy okazję obserwować pracę holenderskich instruktorów oraz wziąć udział w licznych treningach z psami. Dodatkową atrakcją wyjazdu była wizyta u Petera Lasaroma, który zorganizował dla nas zajęcia z zakresu orientacji przestrzennej oraz prawidłowej pracy z białą laską. Wyjazd był świetną okazją do pogłębienia naszej wiedzy, mieliśmy szansę poznać techniki treningowe jakie stosowane są w Holandii. Bardzo dziękujemy sponsorowi-firmie Contman z Poznania za wsparcie finansowe na ten cel.