Koncert charytatywny mamy juz za sobą

2012-02-20

W piątek 17 lutego odbył się długo zapowiadany koncert charytatywny dla Fundacji Labrador Pies Przewodnik.Zaproszeni wykonawcy: Audiofeels i Marta Podulka z zespołem 7 Sekund, zrzekli się swoich honorariów.Koncert poprowadził Witold Kundzewicz. W programie koncertu oprócz występów artystów, zaprezentowany był min. film o działalności Fundacji,wypowiedzi osób niewidomych, które otrzymały psy przewodniki, relacja z wyprawy rowerowej w Andy „Pokonujemy bariery trzech Kozaków dwa rowery”(uczestniczył w niej niewidomy Paweł).Wspaniała muzyka wprowadziła wszystkich w dobry nastrój. Podczas koncertu przeprowadzona została rownież zbiórka publiczna i aukcja przedmiotów podarowanych przez znane osoby. W sumie zebrano 4780,31zł.Zebrana kwota jak również dochód ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na szkolenie i niodpłatne przekazanie psów przewodników osobom niewidomym. Zarząd Fundacji pragnie podziękować wykonawcom, sponsorom (Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, VMR-New Media Agency, Expansja Advertising, WTK, epoznan, Radio Merkury, Głos Wlkp). Specjalne podziękowania kierujemy do wolontariuszy, którzy pomagali w organizacji koncertu. Ich zaangazowanie i praca były bezcenne. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się zorganizować podobny, koncert. Będzie okazja , bo za rok obchodzić będziemy 10 lecie istnienia Fundacji.