Konferencja IGDF

2016-06-08

Na konferencji byli obecni również reprezentanci Fundacji Labrador Pies Przewodnik. Konferencję gościła chorwacka szkoła Croatian Guide Dog and Mobility Association. Patronat nad konferencją objęła prezydent Chorwacji Kolinda Grabar - Kitarowic. W konferencji wzięło udział ponad 300 uczestników. W ciągu czterech dni, uczestnicy mieli możliwość wysłuchać wielu prezentacji i referatów, wziąć udział w warsztatach, zapoznać się z pracą i osiągnięciami innych szkół, spotkać i porozmawiać, wymienić się dobrymi praktykami, a także nawiązać nowe kontakty. Mamy nadzieję, że te spotkania pozwolą na częstsze kontakty pomiędzy szkołami, a być moze zaowocują jakimś wspólnym projektem.