Krótkie podsumowanie

2005-02-19

W chwili obecnej Fundacja utrzymuje i szkoli 14 psów.Trzy najstarsze : Nelson, Fred, Jantar pod koniec marca tego roku będą zdawały egzamin na psa przewodnika, a potem zostaną przekazane osobom niewidomym. W chwili obecnej Fundacja utrzymuje i szkoli 14 psów.Trzy najstarsze : Nelson, Fred, Jantar pod koniec marca tego roku będą zdawały egzamin na psa przewodnika, a potem zostaną przekazane osobom niewidomym.

Jantar pojedzie do Opola, Fred do Bydgoszczy, Nelson do Łodzi.

W Szczecinie, w rodzinach są 2 szczeniaki, w Łodzi też 2, pozostałe mieszkają u opiekunów w Poznaniu.

Wszystkie psy, które są dopuszczone do dalszego etapu szkolenia (specjalistycznego), są badane w kierunku dysplazji (pochodzą od rozdziców również wolonych od dysplazji), przechodzą testy w wieku 6 miesięcy oraz jednego roku.

Fundacja współpracuje z dwoma instruktorami w Poznaniu, jednym w Łodzi i Szczecinie.

Utrzymujemy się wyłącznie z darowizn, odliczeń 1% podatku i sprzedaży kalendarza cegiełki.

Wszystkim, którzy nas wspierają serdecznie dziękujemy.