Lipiec 2004

2004-07-13

Jeszcze w tym miesiącu powiększyło się grono przyszłych psów przewodników o kolejnego, czekoladowego psa Freda. Fred zamieszkał w rodzinie Elżbiety Kunert z Poznania. Życzymy samych przyjemności i satysfakcji z wychowywania psa.W dniu 2 lipca zakupiony został przez Fundację kolejny - biszkoptowy - szczeniak Norek Kociokwik. Jego wychowaniem zajmie się Pani Agnieszka Skrzypiec z Poznania, jedna z pierwszych wolontariuszek Fundacji. Dotychczas opiekowała się Nelsonem (obecnie 13 miesięcznym psem), który teraz zamieszka u instruktora. Nelson rozpocznie intensywne szkolenie, które zakończy się egzaminem na psa przewodnika.