Listopad 2003

2004-04-20

Nawiązanie współpracy przy sprzedaży Kalendarzy Labrador 2004 z EMPIK sp. z o. o. - Kalendarze są już do nabycia w Poznaniu! Jantar zostaje przekazany Pani Angelice Skipor-Repetowskiej. trzymamy kciuki! Rozpoczyna się akcja pod nazwą ZOSTAŃ PRZYJACIELEM FUNDACJI. Jej założeniem jest stworzenie silnej grupy: osób i instytucji, życzliwych oddanych Fundacji, wrażliwych na potrzeby innych, a przez to pomagającym nam w realizacji założeń statutowych i tworzeniu zaplecza Fundacji. Jesteśmy dla ludzi i to dzięki ludziom możemy pomagać. W Głosie Wielkopolskim z dnia 22/23.11.03 ukazuje się artykuł „Wpuść psa” z fotografią naszej nalepki „Tu można wejść” i prośbą o pomoc w utrzymaniu kolejnego psa Fundacji. Artykułem pt. Przewodnik i Przyjaciel w Gazecie Wyborczej w łódzkim wydaniu w dniu 13.11.03 - rozpoczynają się poszukiwania wolontariusza na terenie Łodzi, który wkrótce otrzyma kolejnego szczeniaka pod opiekę. W poznańskiej gazecie Głos Wielkopolski w dniu 02.11.03 ukazuje się artykuł: „Oczy na świat - Jeszcze rok psy zostaną u wolontariuszy” wraz ze zdjęciem i oraz krótką rozmową z wolontariuszką Agnieszką opiekunką Nelsona o pracy i motywacji wolontariusza. Dzięki życzliwości dwumiesięcznika „Psy myśliwskie” w numerze październikowo-listopadowym ukazała notatka „Co nowego w Fundacji” wraz z prezentacją oficjalnego logo Fundacji.