Najważniejsze wydarzenie roku 2008

2009-01-09

Z radością informujemy, że Fundacja została członkiem International Guide Dog Federation (www.ifgdsb.org.uk).3 grudnia 2008, otrzymaliśmy certyfikat.

Oznacza to, ze spełniamy wszystkie standardy, obowiązujące w Federacji.W czerwcu 2008 gościliśmy Johna Goslinga -Assessor IGDF (ze szkoły w Australii), który przeprowadził kontrolę i sporządział raport z wizyty. Jest to wielki sukces, który zawdzięczamy wszystkim osobom współpracującym z Fundacją, szczególnie zaś Ivanie Balazovej (ze szkoły na Słowacji), która wspierała i ukierunkowała nas zgodnie z wymogami Federacji. John Gosling udostępnił nam wszystkie materiały szkoleniowe, dzieląc sie w ten sposób doświadczeniem Guide Dogs Victoria w Australii.