Niedługo Kalendarz na 2016 rok trafi do sprzedaży!

2015-10-27

W listopadzie rozpoczniemy sprzedaż 13 edycji kalendarza-cegiełki, na rok 2016.

Kalendarze będzie można nabyć składając zamówienie przez internet (tylko płatność z góry), bezpośrednio w siedzibie Fundacji (Poznań, Żwirki 9a) oraz na Wystawie w Poznaniu w dniach 7-8 listopada). O rozpoczęciu sprzedaży poinformujemy.

Jak co roku pragniemy podziękować wszystkim autorom zdjęć: Waldemarowi Dąbrowskiemu, Krzysztofowi Szewczykowi, Małgorzacie Osuch, Jarosławowi Żukowi, Annie Krzemińskiej- Żuk, Markowi Fościakowi, Oldze Tomczak, Irenie Semmler, którzy je przekazali nieodpłatnie.
Jednocześnie zapewniamy, że pieniądze uzyskane z ich sprzedaży w całości zostaną przekazane na cel statutowy Fundacji, jakim jest szkolenie psów przewodników dla osób niewidomych i nieodpłatne ich przekazywanie tym osobom.