Pokaz pracy psów Fundacji na Zawodach Jeździeckich w Poznaniu

2006-12-11

W dniach 8-11.12.06. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywały się zawody jeździeckie w randze Finału Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej CSI-W. Organizatorem imprezy było poznańskie Stowarzyszenie Hippos (www.hippos.pl). Zawodom towarzyszył również kiermasz artykułów jeździeckich. Oprócz wielu emocji związanych z zawodami, organizatorzy zapewnili widzom również inne atrakcje. Na ringu głównym zaprezentowały się psy policyjne oraz psy z Fundacji Labrador Pies Przewodnik. Zarząd Fundacji dziękuje Organizatorom za zaproszenie, firmie Kimberly-Clark za przygotowanie banera reklamowego, firmie Royal Canin za specjalistyczne szelki w których nasze psy prezentowały się również na World Dog Show 2006 oraz Panu Robertowi Kempka za pomoc w zorganizowaniu pokazów. Zobacz galerię.