Sierpień 2003

2004-04-20

Rozpoczyna się akcja Kalendarz. Fundacja wydała Kalendarz - Cegiełkę, z którego dochód przeznaczony zostanie na realizację celów statutowych Fundacji. Koszt kalendarza wynosi 30 zł. - zdjęcia kalendarza można obejrzeć pod adresem: www.labrador.pl Zapraszamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami sprzedaży Kalendarza-Cegiełki. Mamy nadzieję, na życzliwe przyjęcie naszego projektu i z góry dziękujemy za pomoc. Dzięki życzliwości Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce Kalendarz Labrador 2004 mógł być sprzedawany na wystawach psów rasowych.Do współpracy z Fundacją została zaproszona Pani Joanna Bohdziun. W ten sposób „grono pedagogiczne” Fundacji powiększyło się do czterech osób. Na Słowację wyjeżdża delegacja Fundacji. Celem jest nawiązanie współpracy z Szkołą Psów Przewodników - Vycvikova Skola Pre Vodiacich Psov UNSS z Bratysławy.