Spotkanie wolontariuszy

2004-12-18

W godzinach przedpołudniowych zorganizowane zostało spotkanie rodzin wolontariuszy z psami. Miejsce spotkania-okolice Mieczewa (Kórnik k/Poznania), malownicza polanka w lesie. W tej chwili w Poznaniu, w rodzinach przebywa 7 psów, ósmy Nelson mieszka w domu instruktora. Niestety nie wszyscy mogli przyjechać. Na miejsce przybyli: Paweł Zieliński (instruktor) z Nelsonem, Agnieszka Skrzypiec z Norkiem, Barbara Wiaranowska z Quinni, Justyna Kuźniak z Rositą, Tomasz Fibich z Pandą, Magda Nowicka (instruktor szkolący Freda), Anna Szczyszek (opiekunka Kamy), Tomasz Bieliński (członek Rady Fundacji), przedstawiciele Zarządu.

Pogoda nam dopisała. Psy fundacyjne miały okazję wspólnie sie pobawić, a ich opiekunowie poznać. Paweł i Magda przeprowadzili również zajęcia z posłuszeństwa.

Ustalono, że następne wspólne zajęcia odbędą się w styczniu 2005.