Sprzedaż kalendarzy na 2017 rok rozpoczęta!

2016-11-09

Kalendarze można nabyć składając zmówienie pod tym adresem (płatności tylko z góry): http://labrador.pl/kalendarz_2017.html

W tym roku proponujemy również zakup breloczków z sylwetką labradora. Podobnie jak kalendarz jest to  cegiełka na szkolenie psów przewodników.
W celu zrealizowania zamówienia należy wypełnić druk zamówienia zgodnie z załączonym cennikiem.

Akceptujemy tylko płatność z góry. Po kliknięciu w kalendarz uzyskacie Państwo wszelkie informacje.

Wydawcą kalendarza jest poznańska Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik, której celem statutowym jest szkolenie i nieodpłatne przekazywanie osobom niewidomym psów przewodników.

Tegoroczny Kalendarz przybrał nieco inną formę niż wcześniejsze edycje.
Do udziału w jego tworzeniu postanowiliśmy zaprosić sympatyków Fundacji poprzez ogłoszony na fun page konkurs fotograficzny . Z nadesłanych zdjęć wybraliśmy osiem fotografii sześciu autorów : Agaty Czarneckiej, Joanny Matyjewicz, Jolanty Czmok, Bożeny Putlak, Olgi Tomczak i Aleksandra Ołdyńskiego.

Tradycyjnie już dziękujemy Autorom za przekazane nieodpłatnie przepięknych fotografii.

Pragniemy zapewnić, iż zarówno darowizny jaki i dochód ze sprzedaży Kalendarza zostaną wykorzystane zgodnie z ich przeznaczeniem, czyli na realizację celu statutowego Fundacji Labrador Pies Przewodnik.