Wykład na Uniwersytecie Rolniczym - Kraków 14.01.2015

2015-01-14

W dniu 14 stycznia 2015na zaproszenie PTZ na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, odbył się wykład "Pies przewodnik: historia i teraźniejszość, zasady doboru i standardy szkolenia w Fundacji Labrador".

Prelegentami były Danuta Grzybkowska oraz Irena Semmler. Wśród słuchaczy znaleźli się członkowie Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego, pracownicy naukowi Uniwersytetu oraz liczne grono studentów. Podczas wykładu na pytania słuchaczy odpowiadała również Monika Janik od trzech lat pracująca z czarną labradorką o imieniu Keja.

Tematyka wykładu spotkała się z dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, iż spotkanie to zainicjuje dalszą owocną współpracę.

podziękowanie od Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego.