Zapraszamy do wspólnej zabawy w ramach akcji OCZOM NIE (z)WIERZĘ!

2016-03-07

Co to za akcja

Z inicjatywy Fundacji postanowiliśmy połączyć wszystkich wielbicieli labradorów, a przy okazji wesprzeć nasze starania dotyczące przekazania 1% podatku na rzecz naszych działań. Wystarczą: chęci i chwila prac manualnych ;)

Jak dołączyć do zabawy?

1.    Pobierz plik opisujący akcję i zawierający materiał wizualny TUTAJ
2.    Wydrukuj i wytnij czarne sylwetki labków.
3.    Idź na spacer, zrób fotki!
4.    Podziel się nimi na FB lub wyślij do nas: biuro@fundacja.labrador.pl

Bieżące informacje o akcji znajdziesz na naszym FB: https://www.facebook.com/Fundacja.Labrador/

Myśl przewodnia akcji.

Pies przewodnik „jest oczami”osoby niewidomej lub słabowidzącej.

Ogromne zaufanie jakim zostaje obdarzony procentuje wieloletnią przyjaźnią i początkiem wyjątkowej przygody.

Osoby niewidome i słabowidzące, w towarzystwie psów przewodników, mają szansę aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym, realizować swoje cele, przemieszczać się... niekiedy w bardzo niespotykane miejsca ;)

Tak jak czyni to na co dzień każda inna osoba ze swoim ukochanym pupilem!
Dlatego… zapraszamy, podzielcie się wrażeniami z waszej przygody.