Zbiórka publiczna na koncercie charytatywnym w dniu 8 lutego 2013

2013-02-12

Zarząd Fundacji pragnie podziekować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji koncertu: mediom, sponsorom, wykonawcom-zespołowi Audiofeels.Dzięki nim i licznym gościom, przyjaciołom, wypełniającym prawie cała salę w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP, udało sie zebrać do 5 puszek kwestarskich 6952,06zł.Pieniądze te zostaną wpłacone na konto Fundacji z przeznaczeniem na cel statutowy, jakim jest szkolenie i nieodpłatne przekazywanie psów przewodników osobom niewidomym.Podobnie jak w roku ubiegłym zespół Audiofeels wzbudził wielki aplauz publiczności i na koniec spotkania pożegnany został owacją na stojąco i wielkimi brawami.