Zobacz wszystkie aktualności
Ogłoszenie na świadczenie usługi aplikanta na trenera psów przewodników.

Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik (Fundacja Labrador Pies Przewodnik), jako partner projektu pt.: „Budowa kompleksowego systemu szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników oraz zasad jego finansowania”, nr projektu POWR.04.01.00-00-APS1/18, współfinansowanego ze środków europejskich w ramach PO WER Działanie 4.1, zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi aplikanta na trenera psów przewodników.

Ogłoszenie na aplikanta na trenera psów przewodników