Przekaż darowiznę

dowolna kwota

Twoje wsparcie

Przekaż darowiznę w dowolnej kwocie na cel statutowy Fundacji, jakim jest szkolenie rehabilitacja społeczna i zawodowa osób niewidomych i niedowidzących, dzięki wyszkolonym i nieodpłatnie przekazywanym tym osobom psom przewodnikom. Fundacja jest organizacją non profit posiadającą status organizacji pożytku publicznego, co oznacza iż kwotę darowizny można odliczyć od podatku zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami.

W procesie szkolenia Fundacja ponosi między innymi następujące wydatki:

• zakup szczenięcia
• zakup wyprawki dla szczenięcia (smycze, obroże , miski, zabawki, legowisko)
• koszty wyżywienia (karma plus suplementy ),
• uprząż specjalistyczna

Dane do przelewu tradycyjnego

Odbiorca
Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik
Nr konta bankowego:
BZ WBK S.A. 19 O/Poznań

Przekaż darowiznę na konkretny cel Fundacji

Miska
Dzięki tej darowiźnie przekażesz pieniądze na zakup miski dla psa przewodnika. Dziękujemy!
15 zł
Smycz z obrożą
Smycz z obrożą
Dzięki tej darowiźnie przekażesz pieniądze na zakup smyczy z obrożą dla psa przewodnika. Dziękujemy!
30 zł
Komplet zabawek
Dzięki tej darowiźnie przekażesz pieniądze na zakup kompletu zabawek dla psa przewodnika. Dziękujemy!
30 zł
Legowisko
Dzięki tej darowiźnie przekażesz pieniądze na zakup legowiska dla psa przewodnika. Dziękujemy!
100 zł
Karma
Dzięki tej darowiźnie przekażesz pieniądze na zakup worka karmy dla psa przewodnika. Dziękujemy!
200 zł
Uprząż
Dzięki tej darowiźnie przekażesz pieniądze na zakup uprzęży dla psa przewodnika. Dziękujemy!
600 zł
Szczeniak
Dzięki tej darowiźnie przekażesz pieniądze na zakup szczeniaka. Dziękujemy!
1500 zł
Wyszkolenie
Dzięki tej darowiźnie przekażesz pieniądze na wyszkolenie psa przewodnika. Dziękujemy!
3000 zł