Fundacja Labrador

Kalendarz Labrador retriever 2011

2011-01-01

Kalendarz Labrador retriever 2011

Już po raz kolejny trafia do Państwa rąk kalendarz Labrador retriever w całości poświęcony psom tej rasy. Jego wydawcą jest poznańska Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik, której celem statutowym jest szkolenie i nieodpłatne przekazywanie osobom niewidomym psów przewodników.

W roku 2010 Fundacja spełniła wymogi niezbędne do uzyskania wpisu do rejestru prowadzonego przez Pełnomocnika Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych, a tym samym jest uprawniona do wydawania zgodnych z polskim prawem certyfikatów dla szkolonych przez siebie psów.

Ponadto Fundacja pozytywnie przeszła kolejną weryfikację, którą z ramienia IGDF przeprowadził John Byfield , Training Director z Freedom Guide Dogs for the Blind (USA),wybitny specjalista szkolący psy przewodniki od ponad 50 lat.

John Byfield podczas dwutygodniowej wizyty zapoznał się z wszystkimi aspektami naszej działalności. Z jego uznaniem spotkała się nie tylko praca Instruktorów, Wolontariuszy i Zarządu, ale również profesjonalizm współpracujących z Fundacją hodowli.

Przekazując ten Kalendarz tradycyjnie już dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania obecnej edycji przekazując nieodpłatnie przepiękne fotografie, jak również tym, którzy bezinteresownie zajmowali się dystrybucją wcześniejszych edycji.

Dziękujemy również wszystkim darczyńcom, którzy w różnych formach wspierali Fundację.
Pragniemy zapewnić, iż zarówno darowizny jaki i dochód ze sprzedaży Kalendarza zostaną wykorzystane zgodnie z ich przeznaczeniem.

2011

Powrót
 

Jak nam pomóc

Pomóż w wyszkoleniu psa przewodnika.
Wspomóż naszą działalność

Pomagają nam