< wróć

Labrador dla niepełnosprawnego 2022-2024

2023-03-27

Z radością dzielimy się informacją, że w ramach projektu "Labrador dla Niepełnosprawnego 2022-2024", zrealizowanego dzięki wsparciu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, udało nam się przekazać pierwsze pięć psów osobom z niepełnosprawnościami. To ogromny krok naprzód, który z pewnością pozwoli naszym beneficjentom na aktywne uczestnictwo w życiu społecznym i zawodowym, dzięki obecności wykwalifikowanego psa asystującego.

Cieszymy się, że nasze starania i determinacja przynoszą takie pozytywne rezultaty, a kolejne sześć psów jest już w trakcie szkolenia, co pozwoli na ich przekazanie kolejnym osobom z niepełnosprawnościami w najbliższej przyszłości.

Nie moglibyśmy osiągnąć tego bez wsparcia PFRON-u, któremu pragniemy z całego serca podziękować. To nieocenione wsparcie, które pozwala realizować naszą misję i tym samym potrzeby naszych beneficjentów. Jesteśmy przekonani, że obecność psów asystujących w życiu osób z niepełnosprawnościami to ogromna wartość, która pozwala na zwiększenie ich niezależności i poczucia satysfakcji z życia.

Dziękujemy jeszcze raz PFRON-owi za wspaniałe wsparcie i z niecierpliwością czekamy na dalsze etapy realizacji projektu "Labrador dla Niepełnosprawnego 2022-2024".