2020-05-12
Rozstrzygnięcie postępowania Nr 3/2020/FLab
na wykonywanie usługi - badania radiologiczne wraz z oceną i opisem stawów biodrowych  oraz  łokciowych u psów szkolonych w kierunku psa przewodnika osoby niewidomej i niedowidzącej.
2020-05-12
Rozstrzygnięcie postępowania Nr 2/2020/FLab
na wykonywanie usługi – wykonanie zabiegów kastracji u psów szkolonych w kierunku psa przewodnika osoby niewidomej.
2020-05-10
Nowy Projekt realizowany z  Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w latach 2020-2022 Alert Dog – Sygnalizujący Pies Asystent
W kwietniu 2020 Fundacja podpisała z PFRON umowę na realizację innowacyjnego projektu pod nazwą Alert Dog - Sygnalizujący Pies Asystent
Ogłoszenie na zakup 6 szczeniąt
Przedmiotem zamówienia jest zakup łącznie 6 szczeniąt spośród jednej z następujących ras: labrador retriever, lub golden retriever, lub flat coated retriever, lub inna rasa z grupy retrieverów lub owczarek niemiecki, które będą szkolone przez Fundację w kierunku umiejętności psa przewodnika osób niewidomych, a następnie zostaną przekazane osobom potrzebującym takiego wsparcia.
2020-04-30
Ogłoszenie: Zamówienie na wykonywanie usługi weterynaryjnej - badań radiologicznych stawów biodrowych i łokciowych
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi weterynaryjnej - badań radiologicznych stawów biodrowych i łokciowych oraz ich ocena wraz z opisem. Badania te będą wykonywane u psów które będą szkolone przez Fundację w kierunku psa przewodnika osób niewidomych, a następnie zostaną przekazane osobom potrzebującym takiego wsparcia.
2020-04-30
Kolejne wyszkolone psy pracują z nowymi opiekunami
W lutym 2020 do grona wyszkolonych psów przewodników, po zdanych egzaminach dołączyły 4 suczki: Emi, Iti, Pola i Indi oraz 2 psy: Simon i Tami.
2020-04-29
Rozstrzygnięcie postępowania Nr 1/2020/FLab
na świadczenie usług weterynaryjnych w zakresie podstawowej opieki weterynaryjnej, , zabiegów chirurgicznych innych niż kastracja oraz badań radiologicznych innych niż badania radiologiczne stawów biodrowych i łokciowych oraz diagnostyki laboratoryjnej innej niż alergologia i genetyka, dla szkolonych przez Fundację psów przewodników
2020-04-23
Ogłoszenia Zamówienie na świadczenie usług weterynaryjnych
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług weterynaryjnych- wykonywanie zabiegów kastracji psów, które będą szkolone w kierunku psa przewodnika osoby niewidomej, zarówno psów (samców) jak i suk oraz opieka pozabiegowa z wyjęciem szwów włącznie.
2020-04-17
Zamówienie na świadczenie usług weterynaryjnych dla szkolonych przez Fundację psów, w zakresie podstawowej opieki weterynaryjnej , zabiegów chirurgicznych innych niż kastracja oraz badań radiologicznych innych niż badania radiologiczne stawów biodrowych i łokciowych oraz diagnostyki laboratoryjnej innej niż alergologia i genetyka
2020-04-08
Zaproszenie do składania ofert
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Lider projektu „Budowa kompleksowego systemu szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników oraz zasad jego finansowania” udostępnił w Bazie konkurencyjności zaproszenie do składania ofert na świadczenie usług w zakresie budowania wolontariatu w czterech szkołach psów przewodników.
2020-01-10
Pomóż wychować psa pomocnika!
W Fundacji Labrador – Pies Przewodnik od ponad 16 lat zajmujemy się wychowywaniem, szkoleniem oraz nieodpłatnym przekazywaniem osobom niewidomym i słabowidzącym psów przewodników.
2019-12-18
Kalendarze - cegiełki na 2020 rok już w sprzedaży!
Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu sprzedaży kalendarzy cegiełek na 2020 rok!