2019-12-18
Kalendarze - cegiełki na 2020 rok już w sprzedaży!
Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu sprzedaży kalendarzy cegiełek na 2020 rok!
2019-12-06
Wkrótce rozpoczniemy sprzedaż kalendarzy na 2020 rok!
Za nami kolejny rok działalności obfitujący w wiele wydarzeń. Tradycyjnie już chcemy podzielić się z miłośnikami rasy Labrador retriever nie tylko pięknym zdjęciami , lecz również tym , co było dla nas ważne.
2019-11-28
Ogłoszenie: Marketing i Fundraising Manager
Miejsce pracy: Poznań Region: wielkopolskie
2019-11-15
Ogłoszenie na zakup karmy
Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik (Fundacja Labrador Pies Przewodnik), jako partner projektu pt.: „Budowa kompleksowego systemu szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników oraz zasad jego finansowania”, nr projektu POWR.04.01.00-00-APS1/18, współfinansowanego ze środków europejskich w ramach PO WER Działanie 4.1, zaprasza do składania ofert na zakup karmy i przysmaków treningowych dla psów
2019-11-04
Ogłoszenie na świadczenie usługi aplikanta na trenera psów przewodników.
Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik (Fundacja Labrador Pies Przewodnik), jako partner projektu pt.: „Budowa kompleksowego systemu szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników oraz zasad jego finansowania”, nr projektu POWR.04.01.00-00-APS1/18, współfinansowanego ze środków europejskich w ramach PO WER Działanie 4.1, zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi aplikanta na trenera psów przewodn
2019-10-21
Ogłoszenie na aplikanta na trenera psów przewodników
2019-10-03
Ogłoszenie na zakup karmy-nierozstrzygnięte
Ogłoszenie zostało nierozstrzygnięte na podstawie zapisu w Zapytaniu Ofertowym
2019-09-26
Ogłoszenie na zakup akcesoriów dla psów
Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik (Fundacja Labrador Pies Przewodnik), jako partner projektu pt.: „Budowa kompleksowego systemu szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników oraz zasad jego finansowania”, nr projektu POWR.04.01.00-00-APS1/18, współfinansowanego ze środków europejskich w ramach PO WER Działanie 4.1, zaprasza do składania ofert na dostawę akcesoriów dla psów.
2019-09-25
Ogłoszenie na zakup karmy
Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik (Fundacja Labrador Pies Przewodnik), jako partner projektu pt.: „Budowa kompleksowego systemu szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników oraz zasad jego finansowania”, nr projektu POWR.04.01.00-00-APS1/18, współfinansowanego ze środków europejskich w ramach PO WER Działanie 4.1, zaprasza do składania ofert na zakup karmy i przysmaków dla psów.
2019-09-19
Ogłoszenie na zakup psów
Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik (Fundacja Labrador Pies Przewodnik), jako partner projektu pt.: „Budowa kompleksowego systemu szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników oraz zasad jego finansowania”, nr projektu POWR.04.01.00-00-APS1/18, współfinansowanego ze środków europejskich w ramach PO WER Działanie 4.1, zaprasza do składania ofert na zakup 9 szczeniąt rasy Labrador Retriever.
2019-09-18
Ogłoszenie o naborze instruktorów-egzaminatorów
Fundacja na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik (Fundacja Labrador Pies Przewodnik), jako partner projektu pt.: „Budowa kompleksowego systemu szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników oraz zasad jego finansowania”, nr projektu POWR.04.01.00-00-APS1/18, współfinansowanego ze środków europejskich w ramach PO WER Działanie 4.1, zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi instruktora szkolącego psy przewodniki.
2019-09-16
Poszukujemy wolontariuszy do Projektu Unijnego
Fundacja Labrador – Pies Przewodnik, od 16 lat zajmuje się szkoleniem psów przewodników dla osób niewidomych i słabowidzących. Wychowane pod okiem wolontariuszy i wyszkolone przez instruktorów psy – stają się oczami osoby z niepełnosprawnością wzroku.